Кікбоксери з Харкова здобули 85 медалей на національних турнірах.

На початку жовтня у Хмельницькому пройшли Кубок України та Всеукраїнські змагання з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів.

Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Kharkiv SPORT City, харківська команда виступила дуже успішно, завоювавши 85 медалей, з яких 36 - найвищого ґатунку.

У Кубку України взяли участь більше 200 атлетів з різних регіонів, серед яких була й столиця, Київ. Кікбоксери з Харкова вразили всіх своїм високим рівнем підготовки, виборовши 16 золотих, 14 срібних та 7 бронзових медалей, що дозволило їм зайняти почесне друге місце у загальному заліку.

Всеукраїнські змагання вразили великою кількістю учасників — на них з'їхалися близько 400 атлетів з 16 регіонів України. Юні спортсмени з Харкова здобули 20 золотих, 12 срібних та 16 бронзових медалей, що дозволило клубу "Adrenaline" зайняти третю позицію в командному заліку.

Спортсменів навчали видатні тренери України: Олег та Ольга Галищеви з СК "Мастер", Віталій Гагарін і Олексій Даньшин з Центру бойових мистецтв, Кирило Савельєв з СК "Ахіллес", Денис Пірякін з СК "Fight soul team", а також Євген Мінаєв з СК "Adrenaline".

Слідкуйте за нами в Facebook, Telegram та Instagram!

Раніше РЕДПОСТ писав, що харківські борці греко-римського стилю відзначилися на міжнародному турнірі "Valamar Cup" у Хорватії.